Na PREDAJ obchodno – administratívny priestor vhodný pre ľahkú výrobu ako aj logistiku v meste Dubnica nad Váhom

budova

Ochodno - výrobný priestor

lokalita

Dubnica nad Váhaom

cena

2 599 000 €

Popis nehnuteľnosti

Máme pre Vás výnimočnú ponuku na predaj obchodno – administratívny priestor vhodný pre ľahkú výrobu ako aj logistiku. Reprezentatívne administratívne priestory sú k dispozícií vo vedľajšej budove, (ktorá je momentálne prepojená s obchodným priestorom). Obchodný areál ponúka parkovacie státie pre viac ako 30 automobilov.
Objekt sa nachádza vo výbornej východiskovej časti mesta Dubnica nad Váhom, pri hlavnom ťahu smer Ilava – Dubnica nad Váhom.

Čítať viac

Dispozícia:
Ponúkame na predaj reprezentatívny objekt s variabilným určením využitia v meste Dubnica nad Váhom. Výmera pozemku 4645 m2. Celková úžitková plocha objektu je 1300 m2. Parkovacie státie pre viac ako 30 automobilov. Objekt je vhodný pre spoločnosť, ktorá hľadá kombináciu showroomu a výrobno-obchodných v prípade skladových priestorov s administratívnou časťou. Objekt pozostáva z výrobnej, resp. obchodnej časti 922 m2, skladovej časti 125 m2, administratívnej časti 100 m2 a zázemia 153 m2 (recepcia, toalety, šatňa, kuchynka, jedáleň, zimná záhrada).

Technické vybavenie:
Jedná sa o jednopodlažnú halu postavenú v rochoch 1998 bez žeriavových dráh a bez podvesenej dopravy, ktorá môže slúžiť na výrobno – skladové účely.
Budova má oceľovú nosnú konštrukciu so zásklenným opláštením s pokrytím exteriérovými žalúziami s rozmermi dĺžka 45 m, šírka 22 m. Výška stropu v strede je 7 m, po okrajoch 4,5 m.

Obvodové stenové konštrukcie, ako i strešný plášť sú z lakovaných plechových panelov s vloženou tepelnou izoláciou. V obvodových stenových konštrukciách sú osadené okná a zasklené steny z hliníkových profilov.

2x Vráta pre vjazd motorových vozidiel sú sekčné s elektrickým pohonom.
Klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného plechu. Podlaha v hale zo železobetónovej dosky s minerálnym vsypom.
Hala a priľahlý pozemok prešiel v roku 2021 kompletnou renováciou. Natiahnuté nové rozvody elektrickej energie, vzduchotechniky, studenej vody, dátové káble, vonkajšie žalúzie, kamerové bezpečnostné systémy.
Celé zázemie objektu prešlo rozsiahlou rekonštrukciou.

Ohrev priestorov a administratívneho priestoru, ohrev TÚV je zabezpečený plynovým kotlom. Vykurovanie výrobného objektu umožnené osadením teplovzdušných jednotiek.
Podlaha: betón
Okná: hliníkové – tónované bezpečnostné sklo, vonkajšie hliníkové žalúzie.
Iné vybavenie: elektrická prípojka 230V, 400V +vysoké napätie (trafo stanica), budova je napojená na slnečné kolektory (výkon 42 kWh).

Bližšie podmienky predaja objektu sú predmetom dohody zmluvných strán.
Priestory sú voľné po dohode.

Cena:
Predmetná nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi jedinečnú investičnú príležitosť.
Cena obchodného areálu je 2 599 000 € + DPH
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.
Na vyžiadanie zašleme fotky a pôdorys interieru.
Ďalšie informácie Vám poskytneme, telefonicky alebo pri vážnom záujme, osobne pri obhliadke priestorov.

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Ochodno - výrobný priestor
Lokalita Dubnica nad Váhaom
Úžitková plocha 1300 m2
Rozloha pozemku 4645 m2

Mapa

Lokalita

Samostatne stojaca hala sa nachádza pri severnom okraji obytnej zóny mesta Dubnica nad Váhom. V najbližšom okolí nájdete priemyselné, respektíve prevádzkové objekty (stanica PHM, nákupné stredisko). Obytná zóna mesta je vo vzdialenosti do 400 metrov. Centrálna časť mesta je vo vzdialenosti do 900 metrov. Najbližšia zastávka autobusov prímestskej dopravy ja vo vzdialenosti do 200 metrov. Ide o lokalitu, vhodnú na prevádzkovanie energeticky a priestorovo menej náročnej výroby, obchod – showroom prípadne na skladovacie účely. Budova sa nachádza priamo pri hlavnej ceste s dobrým prístupom na diaľničný privádzač D1.
Je dobre dostupný osobnej, ale i nákladnej doprave.

 

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.