Na prenájom nadštandartný 2 – izbový byt v novostavbe v meste Ilava

budova

2 i byt

lokalita

Ilava

cena

600 € / mesiac

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka na prenájom nadštandartný 2 – izbový byt v novostavbe v meste Ilava. Moderné a praktické bývanie uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Nehnuteľnosť Vám ponúka obytnú plochu 55 m2 + 17 m2 terasa + bezproblémové parkovanie. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, ktorý je vybavený kvalitnými spotrebičmi a nábytkom na mieru, je pripravený k na sťahovaniu nového nájomníka.

Čítať viac

Dispozícia bytu: Dispozične byt pozostáva z predsiene s východom na terasu, obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou, spálne, kúpeľne so sprchový, kútom s toaletou. 
Nehnuteľnosť je kompletne zariadená – praktická a elegantná kuchynská linka s LED podsvietením je vybavená modernými zabudovanými spotrebičmi a jedálenským stolom. Obývacia izba vybavená kvalitnou sedaciou súpravou + nábytkom na mieru, manželská posteľ + anatomické matrace, vstavaný šatník. Výhody: – plne zariadenie a moderné vybavenie bytu – všetko v byte je úplne nové, nikdy nepoužívané
 -vyhradené parkovacie státie – priestranná terasa s výhľadom na Vršatec Vám zaručí príjemne posedenie Cena: Cena za prenájom je 600,- EUR/ mes. s nergiami, (1 osoba) Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 mesačné nájomné vopred + vratný depozit podľa DOHODY Byt je voľný IHNEĎ. Uvedená cena nájmu je konečná, nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté vyhotovenie nájomných zmlúv. V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie. Kontakt: Zdenka Juchová Sádecká +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na prenájom
Typ 2 i byt
Lokalita Ilava
Ulica Hviezdoslavova
Poschodie 1
Počet izieb 2
Úžitková plocha 55 m2
Terasa Áno

Mapa

Lokalita

Ilava

 

Doprajte si výhľad na Vršatec a zároveň využívajte pohodlie, ktoré Vám ponúka lokalita našej nehnuteľnosti. Naše bývanie Vám ponúka jedinečnú polohu nového centra diania v mesta Ilava. Obyvatelia majú na dosah výbornú občiansku vybavenosť, kultúrne stánky, obchody, športoviská a vzdelávacie inštitúcie, nemocnicu.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.