Na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Zamarovce o rozlohe 585 m2

budova

Pozemok

lokalita

Trenčín - Zamarovce

cena

110 000 €

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum má pre Vás na predaj stavebný pozemok v zastavanom území obce Zamarovce o rozlohe 585 m2. Táto obec je vyhľadávaná najmä vďaka jej širokej občianskej vybavenosti a výbornej dostupnosti do mesta Trenčín. Rovinatý a slnečný pozemok sa nachádza v tichej časti obce, mimo hlavnej cesty s orientáciou do rekreačnej zelene s výhľadom na Trenčiansky hrad. Prístupová cesta obecná, spevnená. Pozemok v osobnom vlastníctve, na pozemku neviaznu žiadne ťarchy, vecné bremená. Kanalizácia bude riešená formou žumpy, no obec má v pláne dobudovať obecnú kanalizáciu aj v tejto lokalite.

Čítať viac

ROZMERY POZEMKU: Rozloha: 585 m2 
Š: 16 m x D 38 m (priložená mapka) rovinatý + slnečný pozemok leži v intraviláne obce

IS: prípojka el. eneria dovedena optika obecný vodovod, na susednom pozemku (kladné vyjadrenie k vybudovaniu prípojky) kanalizácia – dovedená v obci prístupová cesta spevnená – obecná

UPI: pozemok je určený na výstavbu jedného rodinného domu pozemok je umiestnený v zastavanom území obce Zamarovce podlažnosť min. 1, max. 2 nadzemné podlažia max. zastavanosť 35%

VÝHODY: rovinatý + slnečný pozemok vyhľadávaná lokalita slepa, pokojná ulica

CENA:
Cena pozemku je 110.000,- Eur V prípade záujmu, danej ponuky Vám rada poskytnem bližšie informácie. Odporúčam vidieť. Prosím kontaktujte ma. KONTAKT: Zdenka Sádecká Juchová +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Pozemok
Lokalita Trenčín - Zamarovce
Ulica Športová
Rozloha pozemku 585 m2

Mapa

Lokalita

Zamarovce

Obec je skutočným skvostom pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s rýchlym prístupom k mestskému životu. Vďaka svojej strategickej polohe poskytuje vynikajúcu dostupnosť do mesta Trenčín.

Občianska vybavenosť v obci je na vysokom štandarde a zahŕňa širokú paletu služieb, od miestnych obchodov, reštaurácií, zdravotníckych zariadení až po školy a škôlky, čo uspokojí potreby každej rodiny. Pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu ponúka obec aj množstvo rekreačných možností, ako sú pešie a cyklistické trasy, športoviská a parky.

Spoločenský a kultúrny život tu kvitne vďaka bohatej škále podujatí, ktoré sa počas celého roka konajú v miestnom kultúrnom dome alebo na iných verejných miestach. Táto obec má silné spoločenské a komunitné zázemie, ktoré vítá nových obyvateľov s otvorenou náručou.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.