Na predaj starší domček, obklopený prírodou, ako stvorený na rekreáciu či trvalé bývanie v kľudnom prostredí Strážovských vrchov

budova

Rodinný dom

lokalita

Košecké Podhradie

cena

Na vyžiadanie

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka na predaj rodinný dom postavený v 40. rokoch v obci Košecké Podhradie, časť Veľké Košecké Podhradie na krásnom mieste so zeleňou v zastavanom, území obce. Staršia nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje si rekonštrukciu, po ktorej sa z domu môže stať nádherná chalupa s nádychom histórie. Do úvahy pripadá i postavenie si úplne novej nehnuteľnosti na danom pozemku. V zadnej časti pozemku sú pristavené hospodárske budovy, kde začína záhrada. Tá sa dá využiť na pestovanie plodín, prípadne na relax.

Čítať viac

DISPOZÍCIA DOMU: Dom je samostatné stojaci, prízemný, jednopodlažný postavený v roku 1942. Strecha sedlová, krov drevený s voľným povalovým priestorom, prístupný odkladacím rebríkom z vonku. Základy domu betónové s vodorovnou izoláciou. Murovaný z monolitického škvárocementu a tehál hrúbky 37,5 cm, stropy drevené s omietnutým podľadom. Zastavaná plocha domu je 12,40 m x 5,05 m to je 62,62 m2. Obsahuje 2 izby+ príslušenstvo: kuchyňu, špajzu a chodbu, bez sociálneho vybavenia. Vykurovanie lokálne na tuhé palivo. Dom je pripojený na elektriku, voda je zo studne, WC je suché na dvore. Vedľajšie stavby: letná kuchynka a chliev výmera 20 m2, sklad paliva 15 m2. INŽINIERSKE SIETE: Na pozemku inžinierske siete: elektrina, studňa, voda- obecný vodovod na hranici pozemku. Pozemok v intraviláne obce o výmere 565 m2, široký 20 m, dlhý 30 m s možnosťou využitia na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti. Na pozemok prístup priamo z obecnej komunikácie. Nehnuteľnosť obklopená prírodou, ako stvorená na rekreáciu či trvalé bývanie v kľudnom prostredí, no zároveň len na skok od kompletnej občianskej vybavenosti.Vzdialenosť od okresného mesta Ilava je 10 km. Blízke okolie ponúka množstvo aktivít na trávenie voľného času. CENA: Cenu danej nehnuteľnosti Vám zverejníme po vyžiadaní u nás v RK. V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie. KONTAKT: Zdenka Sádecká Juchová +421948 002 177 zdenka.juchova@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Rodinný dom
Lokalita Košecké Podhradie
Počet izieb 2
Úžitková plocha 62 m2
Rozloha pozemku 565 m2
Zastavaná plocha 70 m2
Stav Povodný

Mapa

Lokalita

Košecké Podhradie

Nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej lokalite v obci Veľké Košecké Podhradie vzdialené len 10 km od okresného mesta Ilava. Katastrálne územie obce Košecké Podhradie je situované na severozápadnom Slovensku v Strážovskej hornatine v údolí Podhradského potoka, juhovýchodne od Ilavy. Najbližším centrom obchodného a spoločenského života je okresné mesto Ilava vzdialené 10 km, zabezpečené pravidelnou prímestskou dopravou. Obec je geograficky rozdelená na tri časti: Veľké Košecké Podhradie, Malé Košecké Podhradie a Kopec. Najbližšími susednými obcami sú: na západe Košeca, na východe Zliechov, na juhu Horná Poruba a na severe vzdialenejšia obec Mojtín.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.