Na predaj rodinný dom v obci Košecké Podhradie

budova

Rodinný dom

lokalita

Košecké Podhradie

cena

110 000 €

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ rodinný dom v obci Košecké Podhradie. Rodinný dom je celkovo vo veľmi dobrom zachovalom a udržiavanom stave, nezateká a od spodu je suchý a zdravý. K domu prináleží udržiavaný, mierne svahovitý pozemok s celkovou výmerou pozemku 919 m2.

Čítať viac

DISPOZÍCIA A ROZLOHA DOMU: Dom je poctivá stavba zo 60-tych rokov, má výbornú polohu v intraviláne obce. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1967, od vtedy obývaný a udržiavaný stálimi majiteľmi. Objekt rodinného domu je umiestnený na mierne svahovitom pozemku v katastrálnom území Veľké Košecké Podhradie, obec Košecké Podhradie, okres Ilava. Objekt riešený ako prízemný rodinný dom so suterénom pod čatou zastavnej plochy prízemia s obytným podkrovím zastrešený sedlovým krovom. Dispozičné riešenie: Suterén: s rozlohou 70 m2 – vstup, sklad paliva, kotolňa , 2*pivnica Prízemie: s rozlohou 115 m2 – zádverie, chodba s jedálňou, chodba so vstupom do 3 obytných miestností, kúpeľne, komory a WC, schodisko do podkrovia. Podkrovie: s rozlohou 42 m2 – Schodiskom prístup do chodby, z ktorej je prístup do jednej obytnej miestnosti a do povalového priestoru. Murovaná prístavba: s rozlohou 28 m2 je objekt samostatne stojaci, so vstupom z nádvoria. Zastrešený pultovou strechou má jedno nadzemné podlažie. Zásobovanie energiami – el.energiou z rodinného domu. DOM: Úžitková plocha: PP 70 m2, 1NP 115 m2, Podkrovie 42 m2 Stav: pôvodný Pozemok: zastavaná plocha a nádvorie 411 m2, záhrada 508 m2 Siete: elektrická energia, vlastná studňa, žumpa, kanalizačná prípojka, obecný vodovod, telekomunikačná sieť, prístup po spevnej miestnej komunikácii. Základy: betónové Strecha: sedlová (azbestocementové šablóny na debnení) Obvodové múry: tvárnice typu CD,porotherm v skladobnej hr. do 50 cm Deliace priečky: tehla Zateplenie: nie Okná: dvojité drevené, plastové s dvoj. s trojvrstvovým zasklením do ulice Podlahy: dlažba, parkety Omietky: klasické Fasáda: hrubá, brizolit CENA: Cenu danej nehnuteľnosti Vám zverejníme po vyžiadaní u nás v RK. V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie, foto interieru, pre záujemcov pripravený i znalecký posudok.

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Rodinný dom
Lokalita Košecké Podhradie
Úžitková plocha 170 m2
Rozloha pozemku 919 m2
Zastavaná plocha 120 m2
Stav Pôvodný stav

Mapa

Lokalita

Košecké Podhradie

 

Obec Košecké Podhradie je tichá obec s dobrým občianskym vybavením. V blízkosti sú potraviny, zdravotné stredisko, pošta, autobusová doprava, základná škola prvý stupeň, materská škola. Dostupnosť do mesta Ilava, ako aj na diaľnicu je do 15 min. autom. Obec je prevažne kľudná a nezaťažená priemyselným ruchom. Poloha tejto nehnuteľnosti Vám zaručí kľud a ticho na pozemku. Dom leží v zastavanom území obce. V okolí pozemku veľa zelene, s tým spojené možnosti športového vyžitia.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.