Na predaj rekreačná chatka v krásnom zelenom a kľudnom prostredí v oblasti Bielych Karpát v obci Horná Súča, časť Dúbrava.

budova

Chata

lokalita

Horná Súča - Dúbrava

cena

75 000 €

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte miesto, kde načerpať energiu a byť tak trochu „mimo“ ruchu a zhonu každodenných povinností? Miesto, kde za oknami dýcha nádherná príroda. Potom je práve pre Vás naša ponuka. FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka na predaj rereačnú chatu v obci Horná Súča, časť Dúbrava. Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom, slnečnom tichom a chránenom prostredí Bielych Karpát. Podľa územného plánu sa rekreačná chata nachádza v zóne obytné územie s vidieckou zástavbou s rodinnými domami

Čítať viac

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Nehnuteľnosť je udržiavaná sátálimi majiteľmi, v roku 2002 prebehla modernizácia objektu, leží na pozemku o rozlohe 1536 m2 s trávnatou plochou a ovocným sadom. Chata je situovaná v miernom svahovitom pozemku s prístupom priamo z obecnej komunikácie – celoročne udržiavaná cesta. Chata je murovaná z tehál, strecha z pozinkovaného plechu, vnútorné zateplenie + drevený obklad, okná drevené, vonkajšia brizolitová omietka. Vykurovanie formou kachlí+ lokálne elektrické konvektory, el. Ohrievač vody so zásobníkom 120L. Pri chate je dláždená terasa. Vzadu za chatou sa nachádza záhrada s ovocnými stromami. Inžinierske siete: V roku 2018 boli vybudované nové prípojky – obecný vodovod – kanalitzácia – elektrika na 220V aj 380V – studňa vŕtana v roku 2017 DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI: Nehnuteľnosť sa nachádza v zadnej časti pozemkov, čelnou fasádou je orientovaná na juh. Okná obytných miestností sú otočené na západ, juh a východ. V chate s jedným podzemným podlažím a dvoma nadzemnými podlažiami sa nachádzajú dve obytné miestnosti s príslušenstvom. V podzemnej časti sa nachádzajú miestnosti skladov, technická časť a kúpeľne. Podlažie prístupné vonkajším schodiskom v čelnej fasáde domu. Dispozíciu prvého nadzemného podlažia tvorí jedna obytná miestnosť s kuchynkou a krytá vstupná veranda. Toto podlažie je prístupné v čelnej fasáde chaty. V podkrovnom podlaží sa nachádza jedna spálňa, ktorá je prístupná prostredníctvom drevného rebríkového schodiska z obytnej miestnosti na prízemí. Rozloha chaty: 1.PP 21,85 m2 1.NP 26,78 m2 1.Podkrovie 14,80 m2.

FLOWREAL realitné centrum Zdenka Sádecká Juchová +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Chata
Lokalita Horná Súča - Dúbrava
Počet izieb 3
Úžitková plocha 63 m2
Rozloha pozemku 1536 m2
Zastavaná plocha 30 m2
Stav Čiastočná rekonštrukcia

Mapa

Lokalita

Horná Súča – Dúbrava

 

Lokalita je atraktívna práve kvôli prírode, tu nájdete pokoj a kľud od každodenného stresu. Rekreačná chata je skvelá voľba na rekreáciu, ale aj celoročné bývanie či pre milovníkov prírody, hubárčenia alebo cyklistiky. Obec a jej okolie poskytuje bývanie v čistom neporušenom životnom prostredí. Rekreačná chata je od najbližšej zastávky autobusovej dopravy vzdialená 440 m, podobná vzdialenosť je i k obchodu a materskej škole. Centrálna časť obce Horná Súča má širokú občiansku vybavenosť (obecný úrad, pošta, základná škola, materská škola, prevádzky obchodu a služieb, zdravotné stredisko) vzdialená 2,90 km. Ostatná občianska vybavenosť je v krajskom meste Trenčín vzdialený 15 km. Miestna časť Dúbrava je prepojená pravidelnou autobusovou dopravou z vedľajšej obce Drietoma vzdialená 9,5 km. Na predaj rekreačná chatka v krásnom zelenom a najmä kľudnom prostredí v oblasti Bielych Karpát v obci Horná Súča, časť Dúbrava.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.