Na predaj príjemný 2 izbový byt s kuchynským kútom po rekonštrukcii v mestskej časti Pod Sokolice.

budova

2 izbový byt

lokalita

Trenčín

cena

95 000

Popis nehnuteľnosti

Flowreal realitné centrum má pre Vás na predaj 2 izbový byt s kuchynským kútom po rekonštrukii. Byt je veľmi príjemný, útulný, tichý a dispozične pekne zariadený.
Byt sa predáva so zariadením, umožňuje novému majiteľovi okamžite bývanie bez nutnej investíce.

Čítať viac

Dispozícia bytu:
Rozloha bytu je 35 m2 + pivnica + balkón o rozlohe cca 4 m2. Byt sa nachádza na 3 poschodí /zo 4, pozostáva z dvoch samostatných izieb. Spálňa so šatníkom, východ na balkón. Obývacia izba s kuchynským kútom je príjemná slnečná, východ na balkón. Kuchyňu tvorí zachovala kuchynská linka, so spotrebičmi. Kúpeľňa so sprchovým kútom, pračkou a police, wc.

Výhody bytu:
– výborná lokalita
– vynikajúca občianska vybavenosť
– nízke náklady
– byt kúpou voľný
– bez nutnej invetície

Cena bytu je 95.000-, Eur

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ 2 izbový byt
Lokalita Trenčín
Ulica Pod Sokolice
Poschodie 3
Počet izieb 2
Úžitková plocha 35 m2
Stav čiastočná rekonštrukcia

Mapa

Lokalita

Trenčín, Pod Sokolice

Poloha tejto nehnuteľnosti je priam ideálna.
V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť.
Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti mesta Trenčín, na ulici Pod Sokolice.
Pri dome je obchodné centrum Max, detské ihrisko, ihneď v susedstve materská škôlka, autobusová zastávka pešia dostupnosť do centra mesta /10 min. Všetko máte na dosah ruky aj bez auta.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.