Na predaj pekný rodinný dom v obci Skalka nad Váhom

budova

Rodinný dom

lokalita

Skalka nad Váhom

cena

205 000 €

Popis nehnuteľnosti

Flowreal realitné centrum Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu jednopodlažného rodinneho domu, kolaudácia v roku 2016 v obci Skalka nad Váhom.

Čítať viac

Dom je koncipovaný do tvaru L, čo umožnilo vytvoriť súkromie na terase o rozlohe 18 m2. Orientácia domu a obytných plôch je južná. Servisné a hygienické miestnosti sú orientované na severnú stranu. Dom je posadený do mierne svahoviteho terenu. Rodinný dom je postavený na betonových pásových základoch a armarovej betónovej dosky. Obvodové múry a vnútorná nostná stena vymurováná z pálenej tehly z kusových tvárnic hrúbka 300 mm, vnútorné priečky z tvátnic 125 mm. Strecha pultová s atikami na 3 stranách- zateplenie hydroizolačnou fóliou, plechová strešná krytina uložená na latovaní na krove. Podhľady v interieri sádrokartonové, okná plastové, fasáda domu zateplená polystyrenovými doskami 150 mm a ukončená so silikonovou omietkou. Zastavaná plocha: 107,3 m2 Úžitková plocha: 88 m2 Pozemok: 524 m2

CENA: Cenu danej nehnuteľnosti Vám poskytneme u nás v RK.

V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie. KONTAKT: FLOWREAL realitné centrum Zdenka Sádecká Juchová +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa hrdým majiteľom tohto pekného domu v obci Skalka nad Váhom!

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Rodinný dom
Lokalita Skalka nad Váhom
Počet izieb 4
Úžitková plocha 107 m2
Rozloha pozemku 524 m2
Terasa Áno
Stav Novostavba

Mapa

Lokalita

Skalka nad Váhom

Skalka nad Váhom je rozvíjajúca sa obec svojím obyvateľom obec poskytuje širokú občiansku vybavenosť, pravidelné autobusové spoje smer mesto Trenčín vzdialený 8 km a Nemšová 6 km. K dispozícii máte materskú školu so základnou školou, potraviny COOP Jednota, služby – lekárska ambulancia, pošta, kaderníctvo, multifunkčné ihrisko, činnosť futbalového klubu, centrum sociálnych služieb. Lokalita vhodná na športové vyžitie: cyklotrasa, turistika, kanál Váh.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.