Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Veľké Košecké Podhradie

budova

Rodinný dom

lokalita

Košecké Podhradie

cena

125 000 €

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ rodinný dom v obci Veľké Košecké Podhradie. Rodinný dom je celkovo vo veľmi dobrom zachovalom a udržiavanom stave, nezateká a od spodu je suchý a zdravý. K domu prináleží udržiavaný, rovinatý pozemok + záhrada s celkovou výmerou pozemku 862 m2.

Čítať viac

DISPOZÍCIA A ROZLOHA DOMU: Dom je poctivá stavba z 80-tych rokov, má výbornú polohu v intraviláne obce. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1982, od vtedy obývaný a udržiavaný stálimi majiteľmi. Objekt rodinného domu je umiestnený na rovinatom pozemku v katastrálnom území Veľké Košecké Podhradie, obec Košecké Podhradie, okres Ilava. Objekt riešený ako dvojpodlažný podpivničený rodinný dom s garážou. Dispozičné riešenie: Suterén: s rozlohou 78 m2 – vstup, sklad paliva, kotolňa, vodáreň, 2*pivnica Prízemie: s rozlohou 93 m2 – zádverie, chodba so vstupom do obývacej miestnosti + loggia, kuchyne, špajze, kúpeľne a WC, garáže a schodisko na poschodie i do pivnice. Poschodie: s rozlohou 78 m2 – Schodiskom prístup do chodby, z ktorej je prístup do 3 obytných miestnosti a kúpeľne s wc. Drevená prístavba s murovaným základom: (sklad náradia) s rozlohou 25 m2 je objekt samostatne stojaci, so vstupom z nádvoria DOM: Úžitková plocha: PP 78 m2, 1NP 93 m2, 2 NP 78 m2 Stav: čiastočná rekonštrukcia Pozemok: zastavaná plocha a nádvorie 600 m2, záhrada 262 m2 Siete: elektrická energia, vlastná studňa, žumpa, obecný vodovod, telekomunikačná sieť, prístup po spevnej miestnej komunikácii. Základy: betónové Strecha: rovná, plechová Obvodové múry: z priečne dierovaných tehál CDm MV4 Deliace priečky: murivo z plných tehal Zateplenie: nie Okná: dvojité drevené Podlahy: dlažba, plavajuce podlahy Omietky: klasické Fasáda: hrubá, brizolit CENA: Cena danej nehnuteľnosti je 125.000,-Eur V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie, foto interieru, pre záujemcov. KONTAKT: Zdenka Sádecká Juchová +421948 002 177 zdenka.juchova@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Rodinný dom
Lokalita Košecké Podhradie
Počet izieb 5
Úžitková plocha 249 m2
Rozloha pozemku 862 m2
Stav Čiastočná rekonštrukcia

Mapa

Lokalita

Košecké Podhradie

 

Obec Košecké Podhradie je tichá obec s dobrým občianskym vybavením. V blízkosti sú potraviny, zdravotné stredisko, pošta, autobusová doprava, základná škola prvý stupeň, materská škola. Dostupnosť do mesta Ilava, ako aj na diaľnicu je do 15 min. autom. Obec je prevažne kľudná a nezaťažená priemyselným ruchom. Poloha tejto nehnuteľnosti Vám zaručí kľud a ticho na pozemku. Dom leží v zastavanom území obce. V okolí pozemku veľa zelene, s tým spojené možnosti športového vyžitia.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.