Flowreal realitné centrum Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Trenčíne!

budova

2 izbový byt

lokalita

Trenčín

cena

520 € / mesiac

Popis nehnuteľnosti

Fowreal realitné centrum Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Trenčíne! Tento útulný 2-izbový byt predstavuje ideálnu príležitosť pre bývanie vo veľmi príjemnej lokalite v Trenčíne. Nehnuteľnosť prešla komplexnou rekonštrukciou, čo znamená, že nový nájomca si môže užiť moderné a kvalitné bývanie.

Čítať viac

Byt disponuje dispozíciou, ktorá je dobre premyslená a praktická. Obývacia izba a spálňa poskytujú dostatok súkromia a sú ideálnym miestom pre oddych a relax po náročnom dni. Okrem toho je byt plne zariadený, čo Vám umožní sa do neho nasťahovať bez zbytočných starostí.

  • Lokalita: Trenčín, ulica Kukučinová
  • Dispozícia: 2 izby
  • Stav: Po kompletnej rekonštrukcii
  • Útulný a tichý
  • Pekne zariadený

Ak hľadáte moderný, útulný a pekne zariadený 2-izbový byt v Trenčíne, táto ponuka je pre Vás ako stvorená. Nezmeškajte príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií alebo na dohodnutie obhliadky.

KONTAKT:
Tomáš Jucha
+421908 818 794
tomas.jucha@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na prenájom
Typ 2 izbový byt
Lokalita Trenčín
Ulica Kukučinová
Poschodie 1
Počet izieb 2
Úžitková plocha 52 m2

Mapa

Lokalita

Trenčín – Kukučinová

Byt sa nachádza na ulici Kukučinová, čo je žiadaná lokalita v Trenčíne. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a blízkosť verejnej dopravy zabezpečuje jednoduchú dostupnosť do ďalších častí mesta.

Tomáš Jucha

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš dôveryhodný partner vo fascinujúcom svete nehnuteľností. Ponúkam Vám jedinečný servis v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Mám rád prácu s ľuďmi . Som presvedčený, že osobný prístup je kľúčom, ktorý dokáže zmeniť malé veci na niečo veľké. V mojich interakciách s ľuďmi preferujem diplomaciu a vyhýbam sa konfliktom. Mám vynikajúce obchodné zručnosti a som majstrom v komunikácii a vyjednávaní. Neustále sa vzdelávam a hľadám nové vedomosti nielen v oblasti realít, ale aj v širšom spektre tém. Moja kreativita ma neustále poháňa vpred a problémy beriem ako príležitosť pre nové výzvy. Teším sa na vzrušujúcu spoluprácu s Vami a možnosť prezentovať Vám moje schopnosti.