Exkluzívna ponuka na predaj, zrekonštruovaný rodinný dom v obci Omšenie – Vaša príležitosť na pokojné bývanie!

budova

Rodinný dom

lokalita

Omšenie

cena

188 000€

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám na predaj jedinečný rodinný dom, súčasť dvojdomu, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí na okraji dediny Omšenie, s nádherným výhľadom na kopec Omšenská baba. Tento dom pochádza z roku 1961, prešiel vroku 2019 kompletnou a zásadnou rekonštrukciou, ktorá mu vdýchla nový život a moderný štandard.

Čítať viac

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI: -úžitková plocha: 198 m² / 1PP 37 m2, 1NP 80,5 m2, 2 NP 80,5 m2 -záhrada: 205 m² + 253 m2 zastavaná plocha a spevnená plocha pre parkovanie pod altánkom -dispozícia: 3 spálne, samostatná kuchyňa, obývacia miestnosť, špajza, 2 kúpelne s wc -čiastočne podpivničenie domu: priestor pre technické zázemie domu -rekonštrukcia 2019: nová strecha (škridla Bramac), prístavba poschodia, nové okná, zateplenie, nové rozvody elektriny, vybudovaná kanalizačná prípojka -dom postavený z tehly, zaručuje vysokú trvanlivosť a tepelný komfort Tento rodinný dom je ideálny pre každého, kto hľadá pokojné a pohodlné bývanie v súlade s prírodou, no so všetkým potrebným komfortom a vybavením na dosah. Užite si vlastný kúsok raja na okraji dediny, kde každý deň začína krásnym výhľadom a končí v pokoji domova.

VÝHODY: -rodinný dom leží na slnečnom pozemku na okraji dediny, s nádherným výhľadom v pokojnom prostredí -vyšší štandard bývania vďaka kompletnej rekonštrukcii a modernizácii -zateplenie a nové okná zabezpečujú nižšie náklady na vykurovanie CENA: Cena danej nehnuteľnosti je 188.000 ,- Eur Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie. KONTAKT: FLOWREAL realitné centrum Zdenka Sádecká +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa hrdým majiteľom tohto exkluzívneho domu v Omšení!

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Rodinný dom
Lokalita Omšenie
Počet izieb 4
Úžitková plocha 198 m2
Rozloha pozemku 438 m2
Zastavaná plocha 253 m2
Terasa Áno
Stav Kompletná rekonštrukcia

Mapa

Lokalita

Omšenie

Omšenie je obec, ktorá svojim obyvateľom ponúka nielen krásne prírodné prostredie, ale aj kompletné občianske vybavenie. Dom sa nachádza na tichom a slnečnom mieste s výhľadom na kopec Omšenská baba, ideálne pre rodinné bývanie alebo relaxačné víkendy.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.