Na predaj murovanú garáž v skvelej lokalite na ulici Povžská v mestskej časti Sihoť II.

budova

Garáž

lokalita

Trenčín

cena

29 900

Popis nehnuteľnosti

Realitné centrum Flowreal Vám ponúka na predaj murovanú garáž v skvelej lokalite na ulici Povžská v mestskej časti Sihoť II. Táto garáž sa nachádza v rade garáží s voľným prístupom, čo umožňuje pohodlné parkovanie a manipuláciu pred bránou.

Čítať viac

Brána plechová výklopná manuálna.
Stav objektu: udržiavaný – pôvodný stav.
Konštrukcia objektu: murovaná / tehlová.
Rozmer garáže: š x d 2,77 m x 6,8 m.
Garáž má montážnu jamu.

Cena:
Cena danej nehnuteľnosti je 29.900,- Eur
V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte.
Rada Vám poskytnem bližšie informácie. ä

Kontakt:
Tomáš Jucha
+421 908 818 794
tomas.jucha@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Garáž
Lokalita Trenčín
Ulica Považská
Úžitková plocha 19 m2
Rozloha pozemku 20 m2
Stav Pôvodný

Mapa

Lokalita

Trenčín Sihoť II.

Nachádza sa v blízkosti centra mesta a ponúka vynikajúcu dostupnosť k hlavným dopravným ťahom. Sihot II je obľúbeným miestom pre obyvateľov, ktorí ocenia pokojné prostredie a blízkosť všetkých dôležitých zariadení. Lokalita je dobre spravovaná, s vysokou úrovňou bezpečnosti. Garáže v tejto oblasti sú ideálnym riešením pre majiteľov vozidiel, hľadajúcich bezpečné a spoľahlivé parkovacie miesto. Investícia do garáže v Sihot II predstavuje perspektívnu príležitosť s potenciálom rastu hodnoty nehnuteľností v budúcnosti.

Tomáš Jucha

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš dôveryhodný partner vo fascinujúcom svete nehnuteľností. Ponúkam Vám jedinečný servis v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Mám rád prácu s ľuďmi . Som presvedčený, že osobný prístup je kľúčom, ktorý dokáže zmeniť malé veci na niečo veľké. V mojich interakciách s ľuďmi preferujem diplomaciu a vyhýbam sa konfliktom. Mám vynikajúce obchodné zručnosti a som majstrom v komunikácii a vyjednávaní. Neustále sa vzdelávam a hľadám nové vedomosti nielen v oblasti realít, ale aj v širšom spektre tém. Moja kreativita ma neustále poháňa vpred a problémy beriem ako príležitosť pre nové výzvy. Teším sa na vzrušujúcu spoluprácu s Vami a možnosť prezentovať Vám moje schopnosti.