Rodinné domy Ku kyselke

Pozor, milovníci nadštandardného bývania!  FLOWREAL realitné centrum má pre Vás naozaj zaujímavú ponuku!  Predstavujeme Vám nádherné a priestrannýé 5-izbové dva dvojpodlažné rodinné domy so záhradou, ktoré sú súčasťou dvojdomu.  Domy sa nachádzajú v atraktívnej a novovzniknutej lokalite Záblatie na ulici Ku kyselke – ideálne miesto pre pokojné a pohodlné bývanie. 

O PROJEKTE

Rodinný dvojdom je súčasťou projektu, ktorý pozostáva z 2 bytových jednotiek, pričom každá má vlastnú obvodovú stenu a medzipriestor je vyplnený tepelnou izoláciou

  • Kvalitné stavebné materiály: Dom bol postavený s použitím tehál HELUZ, ktoré poskytujú nielen vynikajúcu pevnosť a odolnosť, ale aj vynikajúcu tepelnú izoláciu, čo vám zaručuje nižšie náklady na vykurovanie a chladenie.

  • Parkovanie a garáž: S priestornou garážou a možnosťou parkovať ďalšie dve autá pred domom, nebudete mať žiadne starosti s parkovacím miestom pre svoje vozidlá ani pre návštevy.

Priestor, aký ste si vždy priali , s celkovou užitkovou plochou 169,9 m2 a priestranne rozloženými izbami, budete mať dostatok miesta pre svoju rodinu a všetky vaše potreby. Dom je premyslene rozdelený na dennú a nočnú časť. 

  • V prízemí sa nachádza priestor pre rodinné stretnutia, s veľkou obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou a jedálenským sedením.
  • Na druhom poschodí sa nachádza nočná časť s kúpeľňou a štyrmi izbami, vrátane rodicovskej izby s vlastnou kúpeľňou a šatníkom.
Novostavba

Dvojdom A, 5 izbový RD užitková plocha 169,8 m2 na pozemku 400 m2

budovaTyp ponuky5-izbový dom
lokalitaLokalitaTrenčín - Záblatie
cenaCenaNa vyžiadanie
Zobraziť ponuku
Novostavba

Dvojdom B, 5 izbový RD užitková plocha 169,9 m2 na pozemku 400 m2

budovaTyp ponuky5-izbový dom
lokalitaLokalitaTrenčín - Záblatie
cenaCenaNa vyžiadanie
Zobraziť ponuku

LOKALITA

Trenčín – Záblatie

Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej a rýchlo sa rozvíjajúcej mestskej časti Záblatie. Mnohí ocenia aj bezprostrednú blízkosť zelene a možnosť vychádzok do prírody, dostupné napojenie na cyklotrasy.V blízkej dostupnosti autom sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, základná škola, škôlka, univerzita, zastávka MHD, reštaurácie, lekáreň, obchody (LIDL, BILLA). Lokalita ponúka rýchle napojenie na diaľnicu D1 a na nový most. Centrum mesta 10 min. autom.

MÁM ZÁUJEM O DOM