Na prenájom 2 – izbový byt v novostavbe bytového domu v mestskej časti Juh na ulici Halalovka v Trenčíne.

budova

2 i byt

lokalita

Trenčín

cena

600 € / mesiac

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka na prenájom nadštandartný 2 – izbový byt v novostavbe bytového domu v mestskej časti Juh na ulici Halalovka v Trenčíne. Byt je orientovaný do zelene, budúcim nájomníkom ponúka, ničím nerušené krásne výhľady na okolitú zeleň. Prenajíma sa kompletne zariadený s vlastným parkovacím statím.

Čítať viac

Dispozícia bytu: Byt s príjemnou atmosférou a vkusným zariadením o celkovej rozlohe 50 m2 sa nachádza na 4. podlaží.
Samotný byt má rozlohu 50 m2, terasa o rozlohe 5 m2, pivnica 5 m2. Dispozične byt pozostáva z predsiene, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou, terasy s krásnym výhľadom na zapadajúce slnko. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, je vybavený kvalitnými spotrebičmi a nábytkom na mieru, je pripravený k na sťahovaniu nového nájomníka. Pod oknami bytového domu sa nachádza priestranné parkovisko, s vlastným parkovacím miestom. Výhody: – plne zariadenie a moderné vybavenie bytu – všetko v byte je úplne nové, nikdy nepoužívané
 – vlastné parkovacie státie – murovaná pivnica, možnosť parkovať motorku/skúter Cena: Cena za prenájom je 600,- EUR/ mes. s energiami Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jedno mesačné nájomné vopred + vratný depozit podľa DOHODY Byt je voľný IHNEĎ. Uvedená cena nájmu je konečná, nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté vyhotovenie nájomných zmlúv. V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie. Kontakt: Zdenka Juchová Sádecká +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na prenájom
Typ 2 i byt
Lokalita Trenčín
Ulica Halalovka
Poschodie 4
Počet izieb 2
Úžitková plocha 50 m2
Stav Novostavba

Mapa

Lokalita

Trenčín – Juh

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej lokalite „Južanov“ v obytnom súbore Halalovka, na sídlisku Juh, s plnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti objektu sa nachádza zastávka MHD, obchodno-zábavné centrum Južanka, reštaurácie, pošta, banky, základná škola, materská škola, ihriská, poliklinika a lesopark Brezina, ktorý počas celého roka ponúka rodinám široké športové a rekreačné využitie.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.