Na predaj veľký rodinný dom v štádiu aktuálnej rekonštrukcie rozdelený na dve samostatné bytové časti v obci Lubina

budova

Rodinný dom

lokalita

Lubina

cena

99 500 €

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ rodinný dom v obci Lubina časť Podkozince. Nehnuteľnosť je situovaná v malebnom prostredí staroturanských kopaníc. Unikátna príležitosť na trhu! Na predaj veľký rodinný dom v štádiu aktuálnej rekonštrukcie rozdelený na dve samostatné bytové časti. Ideálny ako rekreačné sídlo, viac generačné bývanie či podnikateľský zámer, napríklad pre prevádzkovanie penziónu.

Čítať viac

DISPOZÍCIA A ROZLOHA OBJEKTU: Zastavaná plocha: 230 m2 Momentálna úžitková plocha: 300 m2 Pozemok: zastavaná plocha a nádvorie 464 m2 Hlavný dom: rodinný dom je momentálne v štádiu rekonštrukcie, čo umožňuje novému majiteľovi prispôsobiť ju svojim potrebám a vkusu. Hlavná časť rodinného domu interiér zrekonštruovaný. Dve nepriechodné izby s vlastnými kúpeľňami, kuchyňa a obývacia časť. Na rekonštukciu strechy, prípadného zdvyhnutia podkrovia, vypracovaná projektová dokumentácia – ako penzión/ ubytovanie v domácnosti. Dispozičné riešenie: Suterén: bez suterénu Podkrovie: v pôvodnom stave Technické zázemie: kotolňa, sklad na tuhé palivo, vodáreň vchod z dvora Prízemie: s rozlohou 120 m2 – zádverie, podevrátie- chodba so vstupom do 3 obytných miestností, kuchyne, schodisko do podkrovia, východ na záhradu a do murovanej prístavby. Murovaná prístavba: s rozlohou 30 m2 je objekt samostatne stojaci, so vstupom z nádvoria i z hlavného domu. Zastrešený pultovou strechou má jedno nadzemné podlažie. Dotiahnutá voda, odpad, zásobovanie energiami – el.energiou z rodinného domu. DOM: Stav: prebiehajúca rekonštrukcia Siete: elektrická energia, vlastná studňa, murovaná žumpa 21 m3, obecný vodovod, prístup po spevnej miestnej komunikácii. Základy: betónové Strecha: sedlová, betónová, pôvodná Fasáda: pôvodná Obvodové múry: pálená tehla 50-60 cm Deliace priečky: tehla Zateplenie: nie Okná: nové – plastové – antracid Podlahy: nová izolácia proti vlhkosti a tepla, nový betón- dlažba, drevené podlahy, v obytných miestnostiach podlahové kúrenie + rozvody kúrenia v medi príprava na radiátory Stropy: nová tepelná izolácia, sadrokartón Omietky: nové, hrubozrnné Nové rozvody: vody, elektriny, kúrenárske rozvody vedené v medi, príprava na radiátory + podlahové kúrenie Druhý objekt, samostatný vchod riešený ako prízemný rodinný dom s úžikovou plochou cca 150 m2 bez suterénu, s obytným podkrovím zastrešený sedlovým krovom. Prebehla rekonštrukcia strechy, zdvihnutie podkrovia, nové strešné krovy, strešná krytina značky Bramac. VÝHODY: – viac generačné bývanie – investícia so širokým spektrom možností využitia – vypracovaná projektová dokumentácia – moderné a pohodlné bývanie po dokončení rekonštrukcie – blízkosť k prírode pre rekreáciu a aktívny životný štýl CENA: Cena danej nehnuteľnosti je 129.900-, Eur Ak hľadáte dom na oddych v prírode alebo podnikateľskú príležitosť v oblasti turistiky, neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie informácie alebo na zabezpečenie osobnej prehliadky. KONTAKT: Zdenka Sádecká +421948 002 177 zdenka.sadecka@flowreal.sk Pre viac informácií alebo na dohodnutie osobnej prehliadky nás kontaktujte.

Podrobné informácie

Druh Na predaj
Typ Rodinný dom
Lokalita Lubina
Úžitková plocha 300 m2
Rozloha pozemku 464 m2
Zastavaná plocha 230 m2
Stav Prebieha rekonštrukcia

Mapa

Lokalita

Lubina, Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom, Slovensko 

Lokalita v blízkosti prírodných krás, vhodná pre milovníkov turistiky a cykloturistiky. – nachádza sa pod majestátnym vrchom Javorina – dom leží v zastavanom území obce – krásne staroturanské kopanice v okolí – ideálna lokalita pre tých, ktorí hľadajú pokojný životný štýl a spojenie s prírodou

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.