Ponúkame na prenájom samostatnú miestnosť pre kozmetické služby v priestoroch zabehnutého salónu BEAUTY AVENUE v srdci mesta Trenčín

budova

Obchodný priestor

lokalita

Trenčín

cena

390 € / mesiac

Popis nehnuteľnosti

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka na prenájom pekný, reprezentatívny priestor vhodný na pedikúru, manikúru, maderoterapiu, masáže priamo v srdci mesta Trenčín na Mierovom námestí. Ponúkame na prenájom samostatnú miestnosť pre kozmetické služby v priestoroch zabehnutého salónu BEAUTY AVENUE v srdci mesta Trenčín na Mierovom námestí.

Čítať viac

DISPOZÍCIA: Miestnosť 3,5 m x 4,5 m disponuje oknom do ulice Mierové námestie, umývadlom. Priestor je určený na kozmetické služby, manikérske/pedikérske služby (prípadne iné). Interiér miestnosti si môžete upraviť podľa vašich aktuálnych požiadaviek. Priestor je voľný okamžite po dohode. Samozrejmosťou je možnosť využívania služieb recepcie, spoločnej kuchynky, šatne, sprchy a toalety. Parkovanie je možné v okolí námestia, nadzemnej garáže na ulici Palackého. Výborná pešia dostupnosť / MHD. CENA V nákladoch za nájom sú zahrnuté poplatky: odvoz odpadu, kúrenie, voda, elektrika. Cena mesačného prenájmu je 390,- Eur + Depozit po dohode V prípade záujmu, danej ponuky ma prosím kontaktujte. Rada Vám poskytnem bližšie informácie.

Priestor sa nachádza v historickej zreštaurovanej budove na prvom poschodí, prešiel rekonštrukciou pred pár rokmi. Dispozične je riešený vstupnou chodbou vybavenou čakárňou, po ľavej strane priestor recepcie a tam sa delí na dve samostatné miestnosti, medzi tým priestor pre sklad. Z druhej strany čakárne kuchynka vybavená so zázemím + toalety a sprcha. Na poschodí sa nachádza wc pre klientky, ktoré využívate spoločne s ostatnými nájomcami. Spoločné priestory budovy zabezpečené každodenné upratovanie v cene mesačného nájmu. KONTAKT: FLOWREAL realitné centrum Zdenka Sádecká Juchová +421948 002 177 zdenka.juchova@flowreal.sk

Podrobné informácie

Druh Na prenájom
Typ Obchodný priestor
Lokalita Trenčín
Ulica Mierové námestie
Poschodie 1
Počet izieb 1
Úžitková plocha 16 m2
Stav Po rekonštrukcii

Mapa

Lokalita

Trenčín – Mierové námestie

 

Mierové námestie v Trenčíne je srdcom mesta a jedným z najatraktívnejších miest pre život, prácu i voľný čas. Toto námestie dýcha históriou a ponúka jedinečnú atmosféru, ktorá spája tradičné hodnoty s moderným mestským životným štýlom. Priestor sa nachádza v historickej zreštaurovanej budove na prvom poschodí, prešiel rekonštrukciou pred pár rokmi. Parkovanie je možné v okolí námestia, nadzemnej garáže na ulici Palackého. Výborná pešia dostupnosť / MHD.

Zdenka Sádecká

realitný maklér

realitný maklér

Som Váš spoľahlivý partner vo svete realít. Poskytujem Vám špičkový servis pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností. Dôverujem svojím schopnostiam, mám vášeň pre svoju prácu. Napĺňa ma práca s ľuďmi, mám v sebe láskavosť, empatiu a spravodlivosť. Verím, že práve prístup je tá malá vec, ktorá robí veľké veci – veľkými. Uprednostnňujem jednať s ľuďmi diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom. Som výborná obchodníčka, komunikátorka, hovorca. Neustále sa vzdelávam, čítam odborné články a knihy týkajúce sa nielen oblasti realít. Začínam nové projekty, som kreatívna, problémy pre mňa nie sú prekážkou, ale výzvou. Presvedčte sa sami, kontaktujte ma a ja Vám veľmi rada ukážem, ako pracujem.